znajdź nas na facebooku!

Przede wszystkim jesteśmy baristami - mamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie.
Najważniejsza dla nas jest jakość. Zarówno kawy którą serwujemy jak i oferowanych usług.


Moja przygoda z kawą rozpoczęła się w 2002 roku dość przypadkowo. Pierwsza praca w kawiarni, pierwsze odbyte szkolenie i pierwsze wypite filiżanki dobrej kawy. Przekonałam się, że jest to coś, czym chciałabym się zająć.

Przez kilka lat poznawałam tajemnice kawy, uczyłam się profesjonalnej obsługi i zgłębiałam arkana kawiarnianego biznesu. Moja pasja do kawy była coraz większa. Dzięki udziałowi w zajęciach prestiżowej szkoły London School of Coffee, poszerzyłam swoje umiejętności i poznałam przeróże sposoby parzenia kawy oraz tajniki jej wypalania. Dopełnieniem całości były wizyty na plantacjach kawy, podczas podróży do Indii.

Możesz mnie spotkać na wszelkich kawowych wydarzeniach. Eventy zawsze owocują nowymi doświadczeniami i szczyptą wiedzy zaciągniętą od innych profesjonalistów. Swoją wiedzę staram się przekazywać młodym barmanom i przyszłym baristom, prowadząc szkolenia kawowe w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów oraz współpracując przy wielu projektach z firmami związanymi z kawą lub sprzętem kawowym. Nie szczędzę również informacji pasjonatom kawy w czasie pokazów, konferencji i bankietów.

Wiem, że mam ogromne szczęście, bo moja praca jest moją pasją!

Nie wyobrażam sobie innej - dlatego otworzyłam sklepik z kawami i herbatami z całego świata oraz świadczę katering kawowy w Mobilnym Coffee Barze.


Joanna Spiechowicz