znajdź nas na facebooku!

Organizujesz imprezę firmową, konferencję, bankiet? A może bierzesz udział w targach i chciałbyś wyróżnić swoje stoisko? Przyciągnij gości zapachem świeżo mielonej kawy i uwiedź ich niezrównanym smakiem espresso, macchiato, cappuccino lub latte.


Przygotowana przez nas kawa znacznie różni się od przeciętności jaką oferuje rynek. Dostrzeżesz tę różnicę wszystkimi zmysłami. Poczuj doskonale głęboki smak i aromatyczny zapach kawy, ciesz oczy wyrysowanymi na powierzchni napoju listkami i sercami techniki latte art.

Zaufaj specjalistom od kawy!Pełna mobilność
Zaserwujemy Ci pyszną i aromatyczna kawę, wszędzie tam gdzie jej potrzebujesz. Zamów Mobilny Coffee Bar do biura, w plener, do centrum konferencyjnego, na targi, do hotelu lub do klubu. Ponieważ obsługujemy zarówno firmy jak i klientów indywidualnych, nasi Bariści z radością zaparzą kawę na Twoim weselu lub innej rodzinnej imprezie.

Najwyższa jakość kawy
Zależy nam, aby kawa serwowana przez nasz przenośny bar, oczarowała zmysły Twoich gości, dlatego używamy włącznie najwyższej jakości świeżo palonych ziaren arabiki, lub arabiki z domieszką robusty. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu. Kawę mielimy w młynku żarnowym MAZZER i parzymy w legendarnym ekspresie ciśnieniowym FAEMA Legend.Pełna mobilność
Mobilny Coffee Bar to nie tylko doskonała kawa. Nasi Bariści ozdobią Twoje cappuccino lub latte wzorami na powierzchni kawy. Jest to technika zwana latte art, która na pewno wzbudzi zainteresowanie Twoich gości!

Dodatkowo Bariści Mobilnego Coffee Baru są do dyspozycji Gości i chętnie dzielą się swoją pasją i doświadczeniem podczas trwania cateringu.


Zapraszamy na kawę!
Najwyższa jakość kawy